Pavla Rožumberská

Jóga na Srí Lance s Pavlou

O zájezd je velký zájem. Proto neváhejte s REZERVACÍ a udělejte si ji již nyní!!!

Rezervační poplatek POUZE 5.000,- Kč.

Dopřejte si spirituální pobyt na kráné Srí Lance, plný pozitivní energie pro znovunalezení své vnitřní síly a harmonie.

10 nocí, 11 dní plných harmonizační jógy, meditací, rituálů, relaxací, a to vše v kruhu žen, na překrásném místě, kde se budeme věnovat pouze samy sobě! 

Aktuální termín:

16. listopadu - 28. listopadu 2019 - OBSAZENO !!!

Ubytování:

Vila nabízí k ubytování 6 dvoulůžkových klimatizovaných pokojů a vedlejší vilu, která nabízí 3 dvoulůžkové klimatizované pokoje plus zahradní bungalov (3 x dvoulůžkový pokoj). Oba objekty jsou spojeny 14×8 m dlouhým bazénem s nočním osvětlením a krytou terasou. cca 5 minut od ubytování se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na Srí Lance – pláž Unawatuna Beach. Pokoje v rezidenci jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC a je zde možnost přistýlek. Objekt nabízí dvě terasy stvořené pro cvičení jógy – východní a západní a obývací pokoj s barem, Wi-Fi ve společných prostorách.

ODMĚŇ SE A UŽIJ SI ČAS SAMA PRO SEBE V RÁJI NA ZEMI. PŘÍMO V CENTRU OSTROVA S VÍCE NEŽ 40 VODOPÁDY, ČAJOVÝMI PLANTÁŽEMI, HINDUISTICKÝMI CHRÁMY, VÝLETY NA SLONECH, TROPICKÝMI PRALESY A PANENSKÝMI PLÁŽEMI LEMOVANÝMI PALMAMI.

Lokalita:

Příznivci zdravého životního stylu a východních filozofií si oblíbili místní ayurvédské terapie. Srí Lanka společně s Indií jsou totiž kolébkou tohoto více než 4000-5000 let starého holistického léčebného systému. Doporučujeme oddat se čistícím a ozdravným pobytům pod dohledem místních specialistů.

Liduprázdné pláže ve stylu Robinsona Crusoa, krásné koupání, potápění a perfektní kuchyně. Srí Lanka totiž nabízí skvělé gurmánské speciality, pokrmy se zeleninou, rybami a plody moře, rýží a kari. Nepřekonatelnou chutí vás okouzlí ostrovní papája, rambutan, mango nebo lichi. Lahodný pocit vám navodí pálenka Arak, která se pije s kokosovým mlékem, a hlavně zelený i černý světoznámý cejlonský čaj.

Srí Lanka je skutečným drahokamem mezi ostrovy Indického oceánu. Své kouzlo pak má i pro ty, kteří milují drahé kameny. Je pak nadchnou místní doly, kde se těží safíry a rubíny. Srí Lanka je nevyčerpatelným zdrojem možností pro odpočinek, aktivní relaxaci i objevování místní historie. 

Jaký nás čeká program?

 • 1
  JÓGA

  2 x denně lekce jógy při východu a západu slunce na terase naší vily. Během pobytu vyzkoušíme různé styly jógy – od klidné relaxační Hatha jógy přes Power jógu, Jógu pro zdravá záda, Hormonální jógovou terapii, Kundalíní jógu a Jógu pro harmonizaci čaker.

 • 2
  RELAXACE A MEDITACE

  Mysl zklidníme při relaxačních a meditačních technikách, rituály budeme oslavovat naše dokonalá ženská těla. Naučíme se ty nejúčinnější antistresové cviky a dechové techniky, vyzkoušíme několik řízených meditací.

 • 3
  ŽENSKÁ TÉMATA

  Společné povídání a sdílení ženských příběhů a zkušeností týkajících se vztahu ke svému tělu, ženské cykličnosti, rodinných a partnetských vtahů, alternativních menstraučních a antikoncepčních pomůcek, intimity, odstranění obav a nejistot, které si každá z nás v sobě neseme.

 • 4
  VÝLETY A KOUPÁNÍ
  Na slony, hinduistické chrámy, posvátnou Adamova horu, zahradu koření v Matale, rýžová políčka, tropické pralesy, dlouhé panenské pláže lemované palmami.

Zahrnuto v ceně exkluzivního zájezdu:

 • 10 nocí ubytování
 • Transfery letiště – ubytování– letiště
 • Česká delegátka v místě pobytu
 • Snídaně v ceně
 • Každodenní úklid hotelového pokoje či vily
 • 2 x denně lekce jógy při východu a západu slunce v resortu, u bazénu nebo v zahradě vily, případně na pláži
 • Pojištění CK proti úpadku

Cena exkluzivního zájezdu:

CENA od 17.590 Kč + LETENKA cca 17.000,- Kč

CELKOVÁ CENA ZÁJEZDU OD 34.590,- KČ

Závaznou rezervací se počítá zaplacená záloha ve výši 5.000 Kč.  Následně se pak hradí letenka a 3 měsíce před odjezdem zbývající doplatek za ubytovaní.     

Další informace, rezervace a prodej zájezdu přímo u cestovní kanceláře na:

+420 777 497 781

info@villasresorts.cz