Pavla Rožumberská

Neuvěřitelné změny v mém životě a příběh jako z pohádky

V mém životě došlo během pár uplynulých týdnů k neuvěřitelným změnám, o které bych se s vámi ráda v tomto blogovém článku podělila.

Je to totiž příběh jako z pohádky, jen je skutečný a já věřím, že může inspirovat mnohé z vás.

Před nedávnou dobou jsem od svého spolužáka z jógové školy byla pozvána k uspořádání kurzu Hormonální jógové terapie v Opavě v novém studiu pod názvem Kodokai. Až nyní si uvědomuji jak málo stačilo a já nakonec téměř ani neodjela, protože seminář nebyl zaplněný úplně podle mých představ a také tam ani ten spolužák neměl být, protože odcestoval k moři se svou rodinou. Považovala jsem to za neslušné, ale dnes mu vlastně z celého srdce děkuji, protože to tak mělo být.
Do Kodokai jsem přijížděla na poslední chvíli s jazykem na vestě, po téměř čtyřhodinovém řízení na rekonstruované D1 po celé její délce. Měl mě zde „někdo“ dle instrukcí čekat, nevěděla jsem vlastně kdo…, znala jsem jen jméno a telefonní číslo. Vystoupila jsem z auta jako „pražská fiflena“, jak jsme tento můj stav časem pojmenovali. Seminář začal jen tak tak s mým plným močovým měchýřem a to jediné, na co jsem se celý ten den těšila bylo, až si půjdu lehnout do nachystaného spacáku.
Po ukončení sobotní části kurzu jsem se teprve seznámila s celým prostorem, který na mě dýchl čistou energií a hlavně s „panem majitelem Martinem“, který na mě zapůsobil svým ctnostným chováním, vnitřním klidem a nesmírnou laskavostí.
Jak už asi tušíte, Martin je tím nádherným zdrojem všech mých současných změn v životě. Po pár následujících sms zprávách a telefonátech jsem věděla že to, k čemu celý můj dosavadní život směřuje, právě přišlo.

Že vše o čem sním, co mi dává smysl, proč dělám to co dělám, je mi tváří v tvář a dívá se mi zpříma do očí.

Myslím, že právě tato fotografie mluví za vše. Stačilo jedno nedělní ráno, kdy mě Martin ještě v pyžamu a s rozpuštěnými vlasy překvapil v koupelně a pak nachystal báječnou kávu a na konci semináře obdaroval tou nejkrásnější květinou, kterou jsem kdy dostala.
Pak už šlo vše ráz na ráz. První víkend v Opavě jen pro nás dva plný souznění na všech vlnách ;-),  na který jsem odjížděla s tím, že dáme všemu rok čas a odjížděla s tím, že v Praze během příštího týdne vše „poladím“ a stěhuji se do Opavy. Trochu bláznivé, že…?
A víte že, ne? Protože každá buňka vašeho těla doslova volá – Pavlí, to je ono!!! Nech rozum být a následuj své tělo, srdce a duši. Vše najednou plyne úplně samo. Vše zapadá. Vše vychází pod rukama a vy víte, že tohle je ta správná cesta a nikdo a nic vás z ní nevykolejí. Že to, co si kolik let představujete, že by jednou mohlo přijít, o čem čtete v duchovní literatuře, slyšíte že může být od žen na seminářích je opravdu na dosah ruky. Jen se pustit a letět do oblak.

Je to cesta vaší duše, která je připravená žít skutečný sen.

Souznění s Martinem je nadpozemské a my každý den, každou hodinu, každou minutu našeho společného života děkujeme za naše setkání. Zároveň víme, že nepříchází jen tak. Spolu s neuvěřitelným darem je tady také určitá povinnost v našem životě (v józe jí říkáme dharma) a to pomáhat a inspirovat našim příběhem ostatní „hledající“, kteří jsou naladěni stejným spirituálním směrem jako my.
Náš společný náhled na společnost, která nutně potřebuje změnu ve smyslu kultivace a posílení ženské energie a ženského principu tak, aby se vyrovnala od dnešního mužského nasměřování světa a společnosti k neustálému nárůstu výkonu, dobývání a podrobování. Toto je náš směr a záměr s naší dharmou, která nám byla dána a bude nám ctí ji spolu s vámi sdílet.
Kamarád, který nakonec na kurzu v Opavě nebyl, nás později na sociálních sítích nazval Bohyní a Samurajem. Vnímáme že právě spojení ženské spirituality, intuice, napojení a mužské síly, uzeměnosti a jasnosti je přesně to, co dnešní svět potřebuje. Bohyně, která otevírá ženám jejich přirozenost a ženství v celé jejich kráse a Samuraj, který dělá z chlapů muže a vyrovnané bojovníky a pomáhá jim kultivovat jejich mužskou energii. Poselství, které budeme skrze nás s láskou, pokorou a nesmírnou vděčností šířit.
Co se týká mého dalšího, nejen „jógového působení“ – od září budu vždy týden v Praze a týden v Opavě. Těšit se můžete dále na mé lekce, kurzy, nové semináře, akce a workshopy, školení pod Poweryoga Akademií Vaška Krejčíka. Také nové články, videa a onlinové programy, protože v Kodokai mám překrásný prostor pro svou tvorbu, kterou jsem nyní naplněná až po okraj.
Přeji vám krásné letní dny plné lásky a důvěry, že vše v našem životě přichází ve správný čas a na správém místě.
Namasté
S láskou a vděčností Kiwa (Pavla:-)
PS: o mém novém jménu Kiwa si budete moci přečíst v příštím článku
Pavla Rožumberská
Její životní vášní je tanec a jóga. Vnímá je také jako své životní poslání, skrze které již více jak deset let pomáhá ostatním ženám nalézt jejich vnitřní zdroj energie, harmonii a radost v životě tak, jako ho díky pohybu našla ona. Je autorkou programu Sedm bran k tělesnému a duševnímu zdraví , eBooku Hormony v rovnováze , autorkou eBooku 2 cesty k získání životní energie skrze harmonizaci čaker a certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie . Je milující matka, lektorka, průvodkyně, ale především citlivá žena s otevřeným srdcem na dlani. Více o Pavle najdete zde >>
  • eBook Hormony v rovnováze ZDARMA

    Chcete se cítit šťastné a spokojené ve svém těle? Stáhněte si můj eBook Hormony v rovnováze ZDARMA a získejte klíč ke šťastnému a zdravému životu v ženském těle - hormonální rovnováhu.

    Děkuji, že chcete pečovat o sebe celistvě a věnovat pozornost péči o svůj hormonální systém. Jsem vděčná, že jste se rozhodli právě pro můj e-book a chci vás ubezpečit, že vaše údaje jsou u mě v pořádku. Více si o tom přečtěte v dokumentu Ochrana osobních údajů. Chci se podívat, jak je o mě u Pavly postaráno.
  • Nejčtenější články