Pavla Rožumberská

Můj příběh

Příběh ženy, která žije svůj sen díky pohybu.  Jóga a tanec, jsou zároveň mou prací, láskou i životním posláním.

Dnes žiju život, ve kterém jsem v souladu a harmonii sama se sebou. Se svým tělem a pocity, myšlenkami i emocemi.

Dělám práci, která vlastně ani není prací, ale mým životním posláním, největším koníčkem, radostí a láskou. Plním si své sny a zároveň se díky nim neustále vzdělávám, posouvám a vím, že kráčím po té správné životní cestě.

V současné době se mi konečně daří milovat své tělo takové jaké je, být šťastná že jsem ženou, užívat si chvíle v přítomnosti, kdy jsem sama se sebou i s ostatními lidmi, být vděčná za jedinečné okamžiky svého života.

Ale k tomu abych se takto cítila vedla dlouhá cesta…

Už od dětství jsem se snažila být především hodná holka, a tak jsem si vytvářela tlak na život a především sama na sebe, který mě přivedl až k dlouholetým problémům s úzkostnými stavy, poruchám příjmu potravy a nepřekonatelným bolestem zad. Neustále jsem se jen snažila o to být ve všem dokonalá. Velmi mi záleželo na tom, co si mně kdo pomyslí, toužila jsem po pochvale a obdivu. Potom, aby mě všichni měli rádi. Nespoléhala jsem sama na sebe, ale na úsudek ostatních.

Až když jsem přestala užívat hormonální antikoncepci, vyřešila své dlouholeté problémy se zády, rozhodla se odejít z nefunkčního vztahu, postavila se na vlastní nohy v podnikání, vydala jsem se cestou dospělé a cyklické ženy, která vždy nedělá jen to, co se má…

Tak začala má cesta dovnitř...

Dovnitř sebe sama ke svým emocím, pocitům a sebehodnotě. Konečně jsem si uvědomila, že už nemusím být tou hodnou holkou, která musí vždy dělat jen to, co je “správné”, co by se mělo, ale že můžu žít svůj vlastní život. Uvědomila jsem si, jaký jsem dostala dar být ženou v překrásném těle s intuicí a otevřeným srdcem na dlani.

Konečně jsme přestala žít život podle představ druhých a začala si ve svém životě dělat věci, které chci především já. Dala jsem energii do své vlastní tvorby a věci se začaly dít. Začal se pomalu plnit jeden osobní sen.

V současné době pořádám kurzy Hormonální jógové terapie, vedu ženské kruhy, školím nové instruktory jógy, tvořím on-line programy pro ženy, píši články do odborných časopisů a knih, natáčím videa a rozhovory... a vím, že to je jen začátek.

Nyní cítím a vím, že je ten správný čas, abych mohla všechny načerpané informace předat i vám a všem ženám, se kterými se mohu ve svém životě potkat. 

Jsou to především školení a ženské kruhy, živé kurzy, kterými jsem osobně prošla, bezpočet knih, které jsem přečetla, filmy které jsem viděla, webináře, které jsem si poslechla, on-line kurzy, kterými jsem prošla ale i desítky seminářů, které jsem sama pořádala, co mě přivedly do tohoto pocitu, který mám nyní. Soulad a harmonie sama se sebou. A já bych ráda, abyste ho měly i vy.

Proto jsem se rozhodla pomoci co nejvíce ženám žít život podle svých vlastních představ. Zkrátit jim jejich vlastní cestu ke spokojenosti a životní harmonii.

I vy tak můžete čerpat z mých z mých absolvovaných seminářů a životních zkušeností skrze:

S láskou Pavla 🙂

Pavla Rožumberská

Kdo jsem?

  • Jsem především žena, partnerka a matka.
  • Jsem stále na cestě. Na cestě životem, který mě nesmírně baví a naplňuje.
  • Jsem citlivá bytost s otevřeným srdcem na dlani.
  • Jsem učitelka, co se stále učí a moje práce je mým posláním.
  • Jsem certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie a ostatních forem jógy.
  • Jsem školitelkou nových instruktorů jógy.
  • Jsem průvodkyní pro ženy, které hledají samy sebe, svou hodnotu a chtějí žít život podle svých vlastních představ.