Pavla Rožumberská

Můj příběh

Příběh ženy, která žije svůj sen díky pohybu.  Jóga a tanec, jsou zároveň mou prací, láskou i životním posláním.

Dnes žiju život ve vděčnosti a důvěře v něco vyššího, co mě přesahuje. V něco, či někoho, kdo mě posílá tím správným směrem a krůček po krůčku posouvá k harmonii se svým tělem, pocity a myšlenkami.

Dělám práci, která vlastně ani není prací, ale mým životním posláním, největším koníčkem, radostí a láskou. Plním si své sny a zároveň se díky nim neustále vzdělávám a učím. Vím, že kráčím po té správné životní cestě, i když je klikatá a hrbolatá.

V současné době se mi konečně daří milovat své tělo takové jaké je, být šťastná že jsem ženou, užívat si chvíle v přítomnosti, kdy jsem sama se sebou i s ostatními lidmi, být vděčná za jedinečné každodenní okamžiky svého života.

Ale k tomu abych se takto cítila vedla dlouhá cesta…

Už od dětství jsem se snažila být především hodná holka. Ta, co je ve všem nejlepší. Ta, kterou mají všichni rádi. Ta, která se především řídí názory ostatních lidí. Ta, co se obává pomluv a toho, že něco udělá špatně...

Tak jsem si vytvářela tlak na život a především sama na sebe, který mě přivedl až k dlouholetým problémům s úzkostnými stavy, poruchám příjmu potravy a nepřekonatelným bolestem zad. Neustále jsem se jen snažila o to být ve všem dokonalá. Velmi mi záleželo na tom, co si mně kdo pomyslí, toužila jsem po pochvale a obdivu. Potom, aby mě všichni měli rádi. Nespoléhala jsem sama na sebe, ale na úsudek ostatních.

Až "díky" operaci bederní páteře a nezbytnému zpomalení, následně józe, která mě přivedla na cestu osobního růstu a ke spiritulitě jsem si uvědomila, že něco v mém životě není úplně v pořádku. Že nežiji skutečný a pravdivý život, ale život podle představ někoho jiného.

Po tomto uvědomění začali do mého života přicházet lidé, kteří mi rozuměli. Kteří měli stejné pocity a poznání, podobný životní příběh. Jednoduše byli na stejné vlně. Začala jsem navštěvovat prožitkové semináře, přednášky, meditace, přečetla mnoho knih, které mi odpovídaly na mé otázky a vysvětlovaly mé pochybnosti. Na mé vlastní kurzy chodily a stále chodí ženy, které mě insirují svými vlastními životními příběhy.

Tím vším jsem se vydala na cestu dospělé a především pravdivé ženy, která žije skutečný život. Takový, který si tvoří ona sama a ne názory či tužby jiných lidí.

Tak začala má cesta dovnitř...

Dovnitř sebe sama ke svým emocím, pocitům a sebehodnotě. Konečně jsem si uvědomila, že už nemusím být tou hodnou holkou, která musí vždy dělat jen to, co je “správné”, co by se mělo, ale že můžu žít svůj vlastní život. Uvědomila jsem si, jaký jsem dostala dar být ženou v překrásném těle s intuicí a otevřeným srdcem na dlani.

Konečně jsme přestala žít život podle představ druhých a začala si ve svém životě dělat věci, které chci především já. Kterým věřím, které mi dávají smysl. Dala jsem energii do své vlastní tvorby a věci se začaly dít. Začal se pomalu plnit jeden osobní sen.

V současné době pořádám kurzy Hormonální jógové terapie, vedu ženské kruhy, školím nové instruktory jógy, tvořím on-line programy pro ženy, píši články do odborných časopisů a knih, natáčím videa a rozhovory... a vím, že to je jen začátek.

Nyní cítím a vím, že je ten správný čas, abych mohla všechny načerpané informace předat i vám a všem ženám, se kterými se mohu ve svém životě potkat. 

Jsou to především školení a ženské kruhy, živé kurzy, kterými jsem osobně prošla, bezpočet knih, které jsem přečetla, filmy které jsem viděla, webináře, které jsem si poslechla, on-line kurzy, kterými jsem prošla ale i desítky seminářů, které jsem sama pořádala, co mě přivedly do tohoto pocitu, který mám nyní. Soulad a harmonie se skutečným životem, se sebou sama. A já bych ráda, abyste ho poznaly a měly i vy.

Proto jsem se rozhodla pomoci co nejvíce ženám žít život podle svých vlastních představ a ne představ někoho jiného. Zkrátit jim jejich vlastní cestu ke spokojenosti a pravdě. K pocitu, že tak jsou, jsou naprosto v pořádku. K lásce a vděčnosti.

I vy tak můžete čerpat z mých z mých absolvovaných seminářů a životních zkušeností skrze:

S láskou Pavla 🙂

Pavla Rožumberská

Kdo jsem?

  • Jsem především žena, partnerka a matka.
  • Jsem stále na cestě. Na cestě životem, který mě nesmírně baví a naplňuje.
  • Jsem citlivá bytost s otevřeným srdcem na dlani.
  • Jsem učitelka, co se stále učí a moje práce je mým posláním.
  • Jsem certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie a ostatních forem jógy.
  • Jsem školitelkou nových instruktorů jógy.
  • Jsem průvodkyní pro ženy, které hledají samy sebe, svou hodnotu a chtějí žít život podle svých vlastních představ.